graphileon.cloud

4 Ajtós Hűtő

A Debrecen a 13. percben Bódi Ádám nagy lövésével megszerezte a vezetést a találkozón, a gól után pedig néhány másodperccel jött is a reakció a "szurkolóktól". A szurkolók portréi az üres lelátó székein a labdarúgó OTP Bank Liga 1. fordulójából elhalasztott, a koronavírus-járvány miatt zárt kapuk mögött játszott Ferencvárosi TC - Debreceni VSC mérkőzésen. Forrás: MTI/Illyés Tibor A hangszórókból hangos füttyszó érkezett a pályára, tudtára adva a DVSC focistáinak, hogy a szimpatizánsoknak akkor sem tetszik a vendég találat, ha éppen nincsenek is a stadionban. Aztán a 22. percben Sigér közeli bombája 1-1-re módosította az állást, és újra szólhatott a stadionban az itt jól ismert Freed from Desire című klasszikus szám. Ez a dal Sigér második, szintén hatalmas góljánál is felcsendült, utána pedig jött a "Mindent bele! " rigmus a "lelátókról". A nézők nélküli meccsen, a hangeffektek ellenére is, kiválóan lehetett érteni a labdarúgók egymás közti kommunikációját, a kispadról érkező utasításokat és a bíró dolgát megkönnyítendő, a keményebb becsúszásoknál is lehetett a jellegzetes csattanást hallani.

1. Jakarta
  2. NB I: Ferencváros–Puskás Akadémia - NSO
  3. Idén először győzött a görögöket tétmeccsen 31 év után felülmúló magyar válogatott - Infostart.hu
  4. Ilyen a VIP a Fradi-stadionban
  5. Az FTC újra szenvedett a sereghajtó ellen, de ezúttal legyőzte | M4 Sport

Jakarta

Marco Rossi a Gulácsi – Bese, Kádár, Lang, Fiola – Nagy Á. – Kleinheisler, Kovács, Sallai – Varga R., Szalai csapatot választotta kezdő tizenegynek. Az 5. percben Kovács István kiugratása után Varga Roland kilépett, sajnos lesről, így hiába lőtt a hálóba. A 10. percben Fortunisz megszerzett egy labdát a középpályán, két jó csellel helyzetbe került, majd alig lőtt a bal kapufa mellé. Nagyszerű magyar támadás végződött góllal a 14. percben: Varga, Szalai és Bese is fejjel, tudatosan vitte tovább az akciót, Sallai Roland pedig 12 méterről megszerezte első gólját a válogatottban. Magyarország–Görögország 1-0. Három perc alatt egyenlítettek a görögök, Fortunisz a térfél közepéről sztabadrúgást ívelt fel, Manolasz túlugrotta Lang Ádámot, s erős fejesét Gulácsi Péter nem tudta hárítani. Magyarország–Görögország 1-1. A 25. percben Lazarosz néven játszó Hrisztodulopulosz a jobbösszekötő helyéről alig lőtt a bal kapufa mellé. Veszélyesebben támadnak a görögök, az utóbbi percekben alig volt nálunk a labda.

NB I: Ferencváros–Puskás Akadémia - NSO

groupama aréna kapuk jakarta

Ilyen a VIP a Fradi-stadionban

groupama aréna kapuk banque

Az FTC újra szenvedett a sereghajtó ellen, de ezúttal legyőzte | M4 Sport

), Szakály A. (Nagy J., a szünetben) – Pintér Á., Nagy K., Borbély Á. – Ádám M. (Balázs Zs., 70. Vezetőedző: Disztl László. Gólszerzők: Boli (38. ), Isael (58. ), Blazic (73. ), Varga R. (85. és a 92. ) Sárga lap: Otigba (48. ), illetve Nagy K. (89. ).

Ellenfelünk minden meccsen azért lép pályára, hogy elkerülje a kiesést, ami még veszélyesebbé teszi őket. Nehéz összecsapás vár ránk kedden este. Az FTC-DVTK mérkőzést március 2-án, kedden este 20. 00 órától rendezik a Groupama Arénában, zárt kapuk mögött.

groupama aréna kapuk randu

A játékrész derekán mindkét csapat közel került a gólhoz, a helyzetek azonban kimaradtak. Az utolsó negyedórára megélénkült a tempó, előbb a diósgyőri Márkvárt hagyott ki nagy helyzetet, majd ez gyorsan megbosszulta magát, mert Boli az ellentámadás végén szépen fejelt a kapuba. A vendégek minden tőlük telhetőt megtettek az egyenlítésért, de nem jártak sikerrel. A zöld-fehérek így visszaállították a 15 pontos különbséget a második helyezett Puskás Akadémiával szemben, a DVTK pedig öt pontra van a 10., már bennmaradást jelentő helyen álló Budafoktól, amely szerdán lép pályára. A forduló további mérkőzései: Kisvárda Master Good-Puskás Akadémia FC 0-1 Budapest Honvéd-MTK Budapest 3-2 szerdán játsszák: Mezőkövesd Zsóry FC-ZTE FC 15. 15 (ÉLŐ: M4 Sport, ) Újpest FC-Budafoki MTE 17. 30 (ÉLŐ: M4 Sport, ) MOL Fehérvár FC-Paksi FC 20. 00 (ÉLŐ: M4 Sport, ) A tabella: 1. Ferencvárosi TC 24 17 6 1 48-14 57 pont 2. Puskás Akadémia FC 24 13 3 8 34-30 42 3. MOL Fehérvár FC 23 10 6 7 46-28 36 4. MTK Budapest 24 9 7 8 35-33 34 5.