graphileon.cloud

4 Ajtós Hűtő

Nagyon bátran, harcos futballal kezdett Újpest az Európai-konferencialiga selejtezőjében a sokkal esélyesebb FC Basel ellen, a vezetést is megszerezte, de a második félidő és így a győzelem a svájciaké lett. A 2–1-es vereséggel nagyon nehéz helyzetbe lavírozta magát a magyar csapat a visszavágóra. EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ 3. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS Újpest FC–FC Basel (svájci) 1–2 (Croizet 40., ill. A. Cabral 55., Males 74. ) ONLIVE KÖZVETÍTÉS, ÉRDEKESSÉGEK, STATISZTIKÁK ITT! "A »kicsi« nélkül még nehezebb lesz" – mondta a sörét épp kilöttyintő lila-fehér drukker szűk egy órával az Újpest FC–Basel Ekl-összecsapás előtt. Kétségtelen, a 174 centiméteres, villámgyors és kiszámíthatatlan mozgású Giorgi Beridze nélkül jelentősen csökkentek a Megyeri útiak esélyei. Az előző idényt tíz bajnoki góllal záró 24 éves grúzról Michael Oenning vezetőedző a szerda késő délutáni sajtótájékoztatón elmondta, egy-két hétig biztosan nem számíthatnak rá izomsérülése miatt, s akkor még nem árulta el, ki pótolhatja.

1. Table
  2. Score
  3. Újpest FC - FC Basel 1 : 2, 2021.08.05. (képek, adatok) • UEFA Európa Konferencia Liga 3. selejtezőkör 1. mérkőzés • Magyarfutball.hu
  4. Tickets
  5. ÉLŐ: Újpest–FC Basel - Nemzeti.net

Table

2021. április 20. - Kedvező előjelekkel érkeztünk a Groupama Arénéba, hiszen az előző fordulóban magabiztos, szép játékkal győztük le a Mezőkövesd gárdáját 3-0-ra, míg ellenfelünk a Kisvárdával X-elt idegenben. Már a mérkőzés elején magukhoz ragadták a kezdeményezést a hazaiak, Uzuni előbb egy lesgóllal vétette magát észre, majd néhány perccel később már szabályosan is megzörgette a hálónkat. Ettől kicsit jobban összeszedtük magunkat, az első negyedóra után kiegyenlítődött az összecsapás, mégis a helyzetek inkább a mi kapunk előtt adódtak. A játékrész középre, amikor már kezdtünk volna lendületbe jönni, megint kihasználták védelmünk megingását, amikor Koutroumpis majdnem lefülelt egy átadást, de egy centivel lemaradt, és Tokmac az így megszerzett labdát határozottan gurította a gólvonal mögé. A félidő végig már nem változott az eredmény, igaz még a szünet előtt a kapufát is megzörgették riválisaink. A második félidőre jobban érkeztünk ki, próbáltuk irányítani a játékot, tartani a labdát, ebben az időszakban mezőnyben nem volt különbség a két gárda között.

• Arany Kereszt Medál - MEDÁLOK KÖVEK NÉLKÜL, HOROSZKÓP, FIGURÁLIS MEDÁLOK, VALLÁSI SZIMBÓLUMOK - Ezüst ékszerek - Több 1000 ezüst ékszer szuper áron

Újpest FC - FC Basel 1: 2 2021. 08. 05. 21:00 photos & data match history photo upload & user galleries A mérkőzést csak regisztrált, bejelentkezett felhasználók értékelhetik! mérkőzés: 4 (1 szavazat) játékvezető: 3 hangulat: 1... 5 UEFA Európa Konferencia Liga 3. selejtezőkör 1. mérkőzés referee: Brisard Jérôme (Franciaország) attendance:: -: -: 2. 367 Ott voltál a mérkőzésen? Oszd meg benyomásaid, élményeid a meccsről!